
Цифровий сервопривід міні Corona DS339MG 5.0 кг / 0.14 сек - 1 шт.
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2722387565313
+380 (67) 459-36-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сервопривід DS339MG 5.0кг/0.14сек/6.0В
Високопродуктивний цифровий сервопривід Corona DS339MG розміру міні з високою продуктивністю. Цей високовольтний сервопривід має надзвичайно плавну роботу, що конкурує з іншими сервоприводами.
Характеристики:
- Виробник: Corona
- Модель: DS339MG
- Призначення: для авіамоделі
- Типорозмір: міні
- Керування: цифрове
- Живлення: 4.8 В - 6.0 В
- Швидкість: 0.14 - 0.15 секунд
- Зусилля: 4.4 - 5.0 кг/см
- Робоча швидкість:
- 4.8 В - 0.15 секунд 60°
- 6.0 В - 0.14 секунд 60°
- Момент заклинювання:
- 4.8 В - 4.4 кілограм на сантиметр
- 6.0 В - 5.0 кілограм на сантиметр
- Кут повороту: 180°
- Максимальний кут: до 270°
- Матеріал корпусу: пластик
- Тип двигуна: колекторний
- Матеріал редуктора: метал
- Підшипники: MR106 кулькові
- Частота: 1520 мікросекунд
- Затримка реакції (мертва зона): ≤ 3 мікросекунд
- Вал: 25T
- Вологозахист: немає
- Захист від перевантаження / термічний захист: немає
- З'єднувальний дріт: 300 мм
- Робочий струм: 300 мА; 4000 мА
- Робоча температура: від -20 до +60°C
- Розмір: 32.5x17x34.5 мм
- Вага: 32 г
Комплектація:
- Сервопривід DS339MG - 1 шт.
- Набір качалок - 1 шт.
- Болти для кріплення - 1 комплект
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару має бути збережено упаковку, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза в сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може займати від 1 до 7 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцеві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corona |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 32 г |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 34.5 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип коннектора | Futaba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴




