
Цифровий сервопривід міні Emax ES9258 2.5 кг / 0.08 сек - 1 шт.
1 210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2722749717992
+380 (67) 459-36-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий сервопривід Emax ES9258
Високопродуктивний цифровий сервопривід Emax ES9258 розміру міні з високою продуктивністю. Цей високовольтний сервопривід має надзвичайно плавну роботу, яка конкурує з іншими сервоприводами.
Характеристики:
- Виробник: Emax
- Модель: ES9258
- Призначення: для вертольотів
- Типорозмір: міні
- Управління: цифрове
- Живлення: 4.8 - 6.0 В
- Швидкість: 0.08 секунд / 60°
- Зусилля: 2.5 кг/см
- Робоча швидкість:
- 4.8 В - 0.08 секунди / 60°
- Момент заклинювання:
- 4.8 В - 2.5 кілограми на сантиметр
- Кут повороту: 180°
- Максимальний кут: до 270°
- Матеріал корпусу: пластик
- Тип двигуна: колекторний
- Матеріал редуктора: метал
- Частота: 1500 мікросекунд
- Затримка реакції (мертва зона): 1-3 мікросекунди
- Вал: немає
- Захист від вологи: немає
- Захист від перевантаження / термічний захист: немає
- Розміри: 34.95x30.1x14.9 мм
- Вага: 25 г
Комплектація:
- Сервопривід - 1 шт.
- Набір качалок - 1 шт.
Гарантія та повернення:
Гарантія 1 місяць. Для можливості повернення товару повинна бути збережена упаковка, стікер на ній, а також на товарі не повинно бути слідів експлуатації.
Після отримання товару проводиться експертиза в сервісному центрі на відповідність умовам повернення. Вона може займати від 1 до 7 днів. Після позитивного висновку повертається оплата покупцеві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 25 г |
| Ширина | 34.95 мм |
| Довжина | 30.1 мм |
| Висота | 14.9 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Тип коннектора | JR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴






